Dózáckého maskota stopovala stovka nadšenců

18767Od 29. ledna 2021 a během jarních prázdnin, které na pololetní prázdniny navazovaly, jsme pořádali soutěž pro všechny věkové skupiny s názvem „Fotostopa" aneb po stopách dózáckého plyšového maskota Fifinky.

Po dobu 10ti dnů mohli lidé ve Velkém Meziříčí spatřit účastníky soutěže, jak putují v ulicích města s plyšovými kamarády a hledají oblíbená místa naší Fifinky. Dóza poskytla prostřednictvím Facebooku a webu Dózy vodítka – fotografie, kde se dózácký plyšák vyfotil. Podmínkou soutěže totiž bylo Fifinčina oblíbená místa nalézt a s plyšákem se na nich také vyfotit.
Od 15.února 2021 pak probíhala na Dóze kontrola 15ti fotografií z 15ti míst a předávání cen.

Velké poděkování za účast patří 91 dětem a 10 dospělým, kteří s úsměvem přicházeli pro odměny a nešetřili kladným hodnocením soutěže.

Celý tým je rád, že účastníci soutěže strávili svůj volný čas s Dózou a že je námi připravované soutěže baví.
Těšíme se společně s Fifinkou na třeba další foto-putování.Ještě předtím ovšem přijměte pozvání na volně navazující pokračování putovní hry TRACKuj VelMez Jaro 2021, které začíná 20. března 2021.

-jž-

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.