Muzikanti dětem neodehrají ani letošní koncert

DSC 0948_copyMilí přátelé, podporovatelé a návštěvníci charitativního koncertu Muzikanti dětem,

s lítostí vám všem musíme oznámit, že vzhledem k vývoji epidemiologické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 a blížícímu se květnovému termínu konání koncertu, jsme s těžkým srdcem museli i tento rok učinit zásadní rozhodnutí a zrušit letošní 14. ročník charitativního koncertu Muzikanti dětem.
Rozhodli jsme se tak po dlouhém zvažování různých variant, ale vzhledem k tomu, že konání koncertu nelze přeložit z organizačních a technických důvodů na jiný termín, přistoupili jsme k tomuto opatření.

Všichni doufáme, že je tomu již letos naposled, co toto rozhodnutí musíme učinit, a pevně věříme, že v květnu roku 2022 se všichni na 14. ročníku charitativního koncertu Muzikanti dětem potkáme!

Muzikanti dětem z.s.

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.