Dóza zvala na čarodějnickou stezku

P1300713 copyOd pradávna patří 30. duben čarodějnicím, a tak se pracovnice Dózy – střediska volného času rozhodly, že je pozvou do Meziříčí. Čarodějnice ochotně pozvání přijaly a dorazily provést děti po stezce plné úkolů, her a zábavy. Jelikož si objednaly slunné počasí a připravily originální program, zaujaly nejedno dítě, rodiče i prarodiče a účast byla ohromující.Na prvním stanovišti dostalo každé dítě cedulku se svým jménem a kouzelný nápoj.

P1300607V závěru okruhu dlouhého zhruba dva kilometry čekal na rodinné skupinky malý ohýnek, který připomínal tradiční pálení čarodějnic. Odpoledne plné zajímavých úkolů končilo v 18 hodin, kdy čarodějnice spěchaly na čarodějnický rej, který nesměly zmeškat.

Zuzana Najtová

 

P1300620

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.