Pouť se odehraje na Náměstí

pouťVedení města zajímalo, kde by lidé rádi oslavili tradiční pouť. Redakce Velkomeziříčska zveřejnila anketní otázku, na kterou se nabízela možnost odpovědi na Facebooku nebo prostřednictvím e-mailu. Otázka zněla: Kde byste uvítali umístění atrakcí a stánků na pouti ve Velkém Meziříčí v roce 2021? Ze dvou variant odpovědí občané volili častěji Náměstí.

Radní se rozhodli respektovat názor občanů, a proto pouť zůstane tradičně na Náměstí. „Děkujeme všem 489 respondentům, kteří se hlasování zúčastnili. Váš názor je pro nás cenný," uvedl starosta města Alexandros Kaminaras. Celkem 53 % odpovědí patřilo Náměstí a zbylých 47 % možnosti umístění stánků a atrakcí v bývalém areálu Svitu.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.