Velky den s házenou se o rok odkládá

183124537 2796536183990303_5346695688947605904_nZdravíme všechny sportovní příznivce,

po dlouhých úvahách a s velkou lítostí, oznamujeme, že jsme oslavu 100 let házené – VELKÝ DEN S HÁZENOU – museli o jeden rok odložit. Zapište si tak do diářů termín: sobota 25. června 2022.

„Vzhledem k aktuální situaci, která v České republice panuje a také s ohledem na zatím nejistý vývoj uvolňování, jsme byli nuceni udělat rozhodnutí o odkladu celé akce. Velký den s házenou je určen pro širokou veřejnost, která by si měla užít sportovní a kulturní program, a to bez omezení. A to bohužel k opatřením, u kterých není možné předvídat jejich vývoj, není aktuálně možné provést tak, abychom našim příznivcům nabídli to nejlepší," vysvětluje Ladislav Šidlo, starosta TJ Sokol Velké Meziříčí a pokračuje: „Věříme, že v příštím roce bude situace již dobrá natolik, aby se sport a všechny akce mohly konat v dříve běžném režimu. A návštěvníci oslav, a to nejen házenkáři, si tak mohli vychutnat celý program od A do Z bez omezení a s radostí, která k této významné události bezesporu patří."

Abychom veškeré oslavy plně neodsunuli na příští rok, na podzim tohoto roku vydáme alespoň publikaci 100 LET VELKOMEZIŘÍČSKÉ HÁZENÉ, která mapuje historii našeho oddílu. Křest se uskuteční při mistrovských utkáních mužů a žen.

Jana Šidlová
Házená Velké Meziříčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.