Den pro mámu se vydařil

37e84e90-6f72-483c-a268-9119fe9e6351Nedělní den patřil všem maminkám, a tak pracovnice Dózy připravily pro maminky den odpočinkový a pro tatínky trasu plnou úkolů. Mimo tatínků s dětmi přišli i strejdové nebo dědové. Jarní teploty nahrávaly hezké procházce, a tak se dětí v doprovodu mužů na startu objevilo mnoho. Celkem 7 stanovišť včetně cíle museli zúčastnění absolvovat. Trasa dlouhá zhruba dva kilometry končila u památníku Matky Vysočiny. Zejména děti plnily po cestě úkoly a v závěru vyrobily z lučního kvítí přání pro maminky, které jim odnesly domů.

Dnes na Dóze startuje výdej cen za účast v soutěži Trackuj Velmez jaro 2021. Odměny pracovnice vydávají od pondělí 10. května do pátku 14. května vždy od 10 do 17 hodin. Nezapomeňte s sebou přinést zašifrovanou zprávu.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.