Vystoupejte na věž kostela v rámci celosvětové akce zdarma

P1150403V rámci mezinárodní kampaně Světový den bez tabáku připravilo Zdravé město Velké Meziříčí akci spojenou s protikuřáckou tematikou, která se nazývá „Vzhůru za čistým vzduchem". Od pátku 25. června do neděle 27. června 2021 zvou koordinátoři ze Zdravého města na věž kostela sv. Mikuláše.

V uvedené dny je pro návštěvníky vstup na věž zdarma. Otevírací doba v pátek a sobotu je od 9 do 18 hodin, v neděli od 12 do 18 hodin. Cílem akce je upozornit na rizika spojená s užíváním tabáku, na jeho škodlivost i důsledky. Přijďte vystoupat na ochoz věže kostela sv. Mikuláše a podpořit zdravý život bez kouření. Tentokrát je pro vás připravená ve věži kostela nová výstava i interaktivní hra nazvaná Záhada prvního hodináře.

Zuzana Najtová

ZM vzhuru_za_cistym_vzduchem_slideshow2021_740x490_final

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.