Starosta přivítal občánky narozené před rokem

2Poslední červnovou sobotu patřila obřadní síň občánkům z Velkého Meziříčí a jeho místních částí. Starosta města Alexandros Kaminaras přivítal do života ve městě děti narozené na přelomu jara a léta loňského roku. Ve svém slavnostním projevu se věnoval zejména rodičům, ale poslední slova patřila novým občánkům. „Přeji dětem, aby šťastně vkročily do života, který mají ještě celý před sebou," uvedl v závěru ceremoniálu Kaminaras. Rodiče kromě gratulací obdrželi od města finanční i věcný dar včetně květiny pro maminky. Příští vítání občánků, pokud to situace dovolí, se bude konat v srpnu.

Přivítaní občánci:

Richard Dufek, Adam Marek, Julie Stodolová, Matyáš Běhounek, Štěpán Dufek, Klára Jašková, Rozárie Marková, Filip Novák, Elena Pešková, Stela Procházková, Erik Trojan, Emma Vávrová, Eduard Benáček, Ondřej Cejnek, Viktorie Jourová, Adriana Chalupová, Nelly Kolouchová, Jonáš Mátl

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.