Temperamentní kapela Cirkus Láskohrad poprvé zazněla na Náměstí

Cirkus Láskohrad, 23. 7. 2021, Velké MeziříčíZajímavou produkci předvedl 23. července na Náměstí Cirkus Láskohrad, skupina pohybující se na hranici reggae, punku a alternativní tvorby.

Cirkus Láskohrad je pětičlenná kapela z Valašského Meziříčí, která vznikla před teprve třemi lety. Nejmladší členkou je krásná basistka, jež do kapely přišla teprve před dvěma měsíci. Písničky Láskohradu jsou veselé a určené přímo k tanci. Na každý koncert si jeho členové pořádně odpočinou, aby pak do svého vystoupení mohli dát úplně všechnu svoji překypující energii. Na každý koncert si také vždy připraví jiné oblečení na společné téma, díky čemuž jsou jejich představení opravdu jedinečná.

Akce byla finančně podpořena Krajem Vysočina a městem Velké Meziříčí.

Nikola Čermáková

 

 

P1350493P1350498P1350507P1350528P1350534P1350538

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.