Závěr kulturního léta patřil Muzikantům Ladislava Prudíka

hlavníOblíbená dechová kapela z Dolních Heřmanic, která vystupuje pod taktovkou kapelníka a trumpetisty Ladislava Prudíka mladšího, zahrála jako poslední z plejády hudebníků na náměstí v rámci Velkomeziříčského kulturního léta. Skupina se od jiných odlišuje svým repertoárem, jelikož mezi hrané písně řadí i taneční skladby od známých autorů, jako je Karel Gott, Helena Vondráčková nebo zahraniční The Beatles. Zájem o jejich vystoupení potvrdila i zaplněnost připravených laviček. Posluchači postávali dokonce poblíž a všichni si svorně notovali s hudebníky. Desátý ročník Velkomeziříčského kulturního léta se nachýlil ke konci a jeho účast byla ohromující. „Letos přišlo odhadem 4830 návštěvníků," uzavřel úspěšný ročník Milan Dufek, ředitel Jupiter clubu.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.