Burčák, kýta, muzika. Hody lákají na náměstí

P1230254Druhý ročník Velkomeziříčských hodů zvaný Slavnosti vína a jídla zve na náměstí 11. září od 12 hodin do pozdního večera. V centru města se rozezní folklorní hudba v podání souboru Horáčan a kapely Lhotár a později také rocková kapela Adriana. Na hodovém veselí nebude chybět tradiční burčák ani vína z moravského vinařství.

Co by to bylo za slavnosti jídla bez kýty na rožni, burgerů, hotdogů nebo sendvičů. „Jako specialitu jsme si připravili japonskou kuchyni a sushi, protože v loňském roce jsme s neobvyklými pokrmy sklidili úspěch. Pro návštěvníky hodů máme k dispozici až pět set míst k sezení v krytém stanu," láka organizátor akce Tomáš Hrabálek. Vstup je zdarma, tak neváhejte přijít poslechnout si příjemnou hudbu nebo ochutnat hodovou nabídku.

Zuzana Najtová

Jupiter hody_2021_poster

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Výběrko územní plánování
  • Výběrko živnosteské

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.