Kolářová s Vančurovou si v pokoji příliš neodpočinuly

1 copy_copy_copy_copy_copy_copyO tom, že přátele si můžeme vybrat sami, příbuzné už méně a spolubydlící v domově seniorů vůbec ne, pojednávalo divadelní představení Odpočívej ve svém pokoji, které do Meziříčí přivezlo věhlasné pražské divadlo Studio DVA.

První inscenace podzimní divadelní sezóny letošního roku přilákala do velkého sálu Jupiter clubu spoustu diváků. Příběh pojednávající o dvou povahově velmi rozdílných rezidentkách Abby a Marilyn, které svádí souboj o „lepší" postel pod oknem a za tímto účelem uzavřou sázku, která nemá žádná pravidla, přítomné pobavil i dojímal.

Hru dramatika a scénáristy Davida Lindsayho-Abairea zrežíroval Miroslav Hanuš. V ústředních rolích se představily přední české herečky Daniela Kolářová a Marta Vančurová.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.