Přijďte na radnici oslavit Světový den pro rozvoj informací

P1010499kop-22394-800-600-80Den turistických informačních center v Meziříčí připadá na pátek 29. října. Jeho pracovnice zvou na soutěže pro malé i velké. Pro děti budou připravené omalovánky, dospělí si můžou vyluštit křížovku a pro všechny bez ohledu na věk bude připravená odměna.

V rámci akce Týden turistických informačních center si informační centra mohla zvolit jeden den, kdy návštěvníkům přiblíží svoji činnost. Akce se koná v návaznosti na Světový den pro rozvoj informací a zaštiťuje ji Asociace turistických informačních center ČR.

Přijďte se zeptat na to, co vás zajímá nebo si třeba jen vyluštit tajenku. Od 8 do 14 hodin pro vás budou připravené drobné dárečky, balonky a čokolády.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.