Chvíli muž a chvíli žena. Lábus a Kaiser zahráli dvojrole

P1400807 copyJiřina, Hanka, Kája a Pepa. Čtyři role, dva herci a nespočet chvilek smíchu, tak vypadal pátek 22. října ve velkém sále Jupiter clubu. Během volebního víkendu se v koloniálu střetl politický názor prodavačky Jiřiny a Hanky, jež nakupovala makrobiotickou stravu pro sebe a svého muže Pepu. Jak to dopadne, když se setká zastánkyně levice a pravice právě o volebním víkendu?

Z pódia zněla čínština, co kdyby se obchodovalo s východním trhem. Objevil se budoucí herec Kája i Pepa, který zdravý životní styl se svojí ženou držel jen na oko. Komediální divadelní představení Petra Kolečka Žena za pultem 2: Pult osobnosti ztvárnila známá dvojice Jiří Lábus a Oldřich Kaiser. Při takovém hereckém obsazení bylo o zábavu postaráno.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.