Melodie folkových písní hýbala celým sálem

DSC 0762Stejně jako v minulosti i nyní se skupiny Javory Beat & Hradišťan rozhodly spolupracovat. Vznikl tak v červnu 2019 nápad pro společné turné. Pro svou předposlední zastávku tohoto roku si vybrali právě Velké Meziříčí.

Velkým sálem Jupiter clubu zněla klasická folková muzika, která velmi potěšila všechny návštěvníky. I přes nynější vládní nařízení byl koncertní sál plný. Mimo samostatné výstupy obou skupin také společně představili nové písně a nová hudební aranžmá. Ti, kteří se nemohli dostavit na sobotní koncert a rádi by si jejich hudební tvorbu poslechli, se mohou vydat 21. listopadu do Kroměříže. Kroměříž bude jejich poslední zastávkou společného turné pro letošní rok, které odstartovalo již 23. června v Brně.

Tina Kárníková

DSC 0704_copy

DSC 0935

Hana a_nevim_kdo

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.