Náhodné setkání tří žen přineslo nečekaná odhalení

Divadelní představení-Čas_pod_psa-Kostková_Tereza-17.11.2021-01Zuřící bouře za okny jedné pařížské kavárny svede dohromady osudy tří od pohledu odlišných žen. Navzájem se téměř neznají, zpočátku se chovají odtažitě, ale s postupem večera a zároveň s přicházející nocí odkrývá každá z nich nejen své problémy a obavy, ale i sny a touhy.

Divadelní inscenace vycházející ze hry autorky Brigitte Buc vnáší do humorných situací vážné okamžiky, které jsou nám všem známé z reálného života. Jednotlivé postavy ztvárnily herečky Tereza Kostková, Máša Málková a Sandra Černodrinská. Mužský pohled na svět vnesl do hry umělec Pavel Nečas v roli číšníka. Třetí představení letošní podzimní divadelní sezóny přivezlo do Meziříčí Komorní divadlo Kalich Praha.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.