Přijďte si užít čarodějnice na Fajťák

 MG_0009V sobotu 30. dubna se na Fajtově kopci uskuteční tradiční pálení čarodějnic. Nebude chybět Stezka plná čarodějnic s Dózou, vystoupení kapely Stetson ani šermířské a divadelní představení spolku Tas.

Čarodějnický rej vypukne od 14 hodin. Pracovnice střediska volného času Dóza si pro malé i velké návštěvníky přichystaly tematické hry a soutěže plné zábavy. Příchozí soutěžící a kostýmovaní dostanou za účast dokonce špekáček s pečivem zdarma. Od 17 hodin zahraje místní country kapela Stetson. Po jejím vystoupení bude následovat šermířské vystoupení Tas. Slavnostní zapálení hranice proběhne v rámci divadelní scénky O staré prachárně aneb jak by se hranice zapalovat neměla.

Lucie Málková

Čarodějnice tisk_2_RGB

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.