Fajtfest pomůže

FajtfestNebudeme jen přihlížet a mlčet. Je neskutečné kam toto šílenství zašlo. Kromě sociální a humanitární pomoci, kterou jsme každý z nás už vynaložili, jsme se jednohlasně shodli na další pomoci, tentokrát jako Fajtfest.

Slovo help sloužilo před 2 lety úplně pro jiné účely, pro záchranu kultury a festivalu jako takového. Teď toto slovíčko dává úplně jiný význam v daleko důležitější situaci.

Rozhodli jsme se proto, že místo Help Party vol. II bude tato akce přejmenovaná jako Help Ukraine, kde na místě uspořádáme sbírku, do které bude zapojen i samotný festival a veškerý zisk z této sbírky bude odeslaný na pomoc Ukrajině, přes organizaci Člověk v tísni. V tomto období jde ekonomická situace festivalu stranou a budeme se snažit tuto sbírku co nejvíce podpořit, naši skorosousedé to opravdu potřebují a jsme si toho plně vědomi.

Akce je sice až v květnu, ale Ukrajina bude potřebovat pomoc daleko delší dobu, než si možná všichni uvědomujeme.
Chceme určitě podpořit tuto věc i na červencovém FAJTFESTU, ale k tomu budeme dávat informace dle situace.
Věříme, že se společně semkneme a pomůžeme Ukrajině co nejvíce to půjde.

Tom Bob Fleck

FAJTFEST KVETEN_PLAKAT_JPG

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.