Květnový Fajtfest pomohl Ukrajině

DSC 0067Víkendová akce, která má svou tradici spíše v letních měsících, se letos uskutečnila neobvykle v květnu. Smyslem jejího konání byla, jak nám již napověděl její název, pomoc lidem na Ukrajině.

Hudební víkend na Fajtově kopci započal v pátek koncertem kapely SAVEYOURSELF z Chropyně, po níž hudební program odsýpal. V sobotu večer při svém vystoupení skupina STELL/\RIS na pódiu přivítala jednoho z hlavních organizátorů akce Tomáše Boba Flecka, který slavnostně pokřtil jejich nové EP.

Na pódiu se vystřídaly kapely jako například Borrowd, HEAD2DOWN, WICTIMS, Abbie Falls, Polar, Mad Rabbits, Sunset Trail, Bleed From Within a spoustu dalších. Festival zakončila poslední ochutnávka živé hudby v sobotu večer v podání anglické skupiny Grove Street Families.

Účast byla velká, není se čemu divit, na tuto akci lidé do Meziříčí přijíždějí i z dalekých zemí.
Pokud jste FAJTFEST HELP UKRAINE propásli, tak neváhejte a zúčastněte se letního Fajtfestu.

Vstupenky a více informací naleznete na oficiálních stránkách FAJTFEST či Facebooku.

Tina Kárníková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.