Blíží se Kulturní léto

P1370417Již brzy nastane období velkých letních prázdnin a s ním i další ročník Velkomeziříčského kulturního léta. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení hudebních interpretů, divadlo pro děti i výstavu papírových modelů.

Zahajovací koncert ZUŠ Velké Meziříčí se na náměstí odehraje v neděli 26. června od 16 hodin. O každém prázdninovém víkendu vystoupí kapely, které jsou velkomeziříčskému publiku více či méně známé. Opět zde zahrají skupiny jako Litrpul, Stetson, Amarilys, Koňaboj, Zahrajem nebo Muzikanti Ladislava Prudíka. Zcela poprvé se místním představí i hudební uskupení Expáni, Staropražští Pardálové, Katapult revival Znojmo nebo například formace Red Hot Chili Peppers Revival. Od soboty 23. července do neděle 24. července bude v prostorách Jupiter clubu k vidění výstava Modelářský svět 2022. A právě v sobotu 23. července jsou od 15 hodin připraveny pro nejmenší i divadelní pohádky O Budulínkovi a Zvířátka a loupežníci. V jednání je i tradiční kinematograf. Těšíme se na vaši hojnou účast.

Lucie Málková

A3 poster_vkl_22_copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.