Na muzejní program můžete přijít bez rezervace

P1550121 copyPokud byste měli chuť se za odborného vedení ponořit do moderního umění a podívat se na něj třeba jinýma očima, neváhejte využít možnosti úterých odpoledních programů pro veřejnost.

Program „O současném umění trochu jinak aneb Nebojte se moderny" probíhá ve výstavním sále muzea, kde je v současné době instalována výstava velkomeziříčského výtvarníka Bořivoje Pejchala.

Aby muzeum vyšlo vstříc návštěvníkům, kteří se třeba na poslední chvíli rozhodnou, že by se programu chtěli zúčastnit, není nutné se předem objednávat. Zájemci si tak své místo nemusejí rezervovat, ale stačí, aby přišli v úterý ve tři hodiny do výstavního sálu, a mohou si užít čas věnovaný umění. Program je zpoplatněn částkou 40 korun.

Rezervace předem je tedy nutná pouze v případě školních skupin, které si volí vlastní termín.

-muz-

Programy -_plakát

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • uzmn
  • Agenda přestupků

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.