Pozvánka na pietní vzpomínku
3. května 2019 17:00
Město Velké Meziříčí Vás srdečně zve na pietní vzpomínku obětí II. světové války a Velkomeziříčské tragédie.
Dne 3. května 2019 na hřbitově Karlov ve Velkém Meziříčí u památníku padlých.
Začátek v 17 hodin.
Odjezd autobusu v 16.30 hodin od Jupiter clubu se zastávkou „U Kozů“. Organizováno ve spolupráci s Českým svazem bojovníků za svobodu.
Nejbližší události
Zprávy
- Technické služby posílily vozový park. Nové svozové vozidlo zajistí efektivnější svoz odpadu
- Ve výchovném ústavu převzaly dívky vysvědčení a výuční listy z rukou starosty
- Od pomocné školy k moderní vzdělávací instituci. Za sebou má 80 let proměn
- Archeologický výzkum přepisuje počátky Velkého Meziříčí, dozvěděli se lidé
Sport
- Mladí sportovci poměřili síly na olympiádě základních škol
- Kristýně Žákové utekl postup doslova o chlup
- Mladší dorost FC VM ve finále krajské ligy Vysočiny bere stříbro!
- Fajťák bude opět centrem travního lyžování
Reklama