Městský úřad hledá urbanistu, přihlásit se může do 29. ledna

building-2762342 1920Chcete dohlížet na respektování urbanistické koncepce? Pokud máte vhodné vysokoškolské vzdělání, nic nebrání tomu, zkusit se o pracovní místo ucházet.

Architekt (urbanista) připravuje architektonická a urbanistická řešení jednoduchých staveb na vymezeném území. Dále řeší například rozmístění obytné výstavby, občanské vybavenosti a služeb. Jedná se o pracovní poměr na 0,5 úvazku s možností nástupu ihned. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do pátku 29. ledna do 12 hodin. Pro bližší informace můžete kontaktovat vedoucího oddělení investorské činnosti Bc. Antonína Šilhavého (tel.: 566 781 213, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Zuzana Najtová

0 urbanista_90x146_leden

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.