Město hledá referenta úřadu územního plánování

meeting-2284501 1920Tajemník Městského úřadu Velké Meziříčí vyhlašuje výběrové řízení na pracovníka odboru výstavby – referenta úřadu územního plánování.

Pracovník ponese odpovědnost zejména za řádný výkon všech věcí spadajících do působnosti úřadu územního plánování podle stavebního zákona. Jedním z požadavků na uchazeče je vysokoškolské vzdělání stavebního, technického nebo přírodovědeckého směru. Podrobné informace, které obsahují vymezení pracovní náplně, požadavky na uchazeče, náležitosti písemné přihlášky a adresu pro její doručení naleznete na úřední desce.

Přihlášky včetně příloh mohou zájemci zasílat nejpozději do 31. března do 12 hodin. Bližší informace podá vedoucí odboru výstavby a územního rozvoje Antonín Kozina, tel.: 566 781 200.

Zuzana Najtová

Územní plánová_foto

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Městský úřad přijme pracovníka oddělení investorské činnosti
  • Město pronajme nebytový prostor

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.