Mezigenerační piknik spojil děti, seniory i veřejnost

IMG 8400Před Domem s pečovatelskou službou ve Velkém Meziříčí se dnes uskutečnil mezigenerační piknik, který přinesl příjemné setkání seniorů, dětí i veřejnosti.

Akci slavnostně zahájila ředitelka Sociálních služeb města Jana Nachtigalová spolu se starostou města Alexandrosem Kaminarasem, radní Andreou Vašíčkovou a ředitelem Základní školy a Praktické školy Josefem Prokopem. O kulturní program se postarali žáci školy, kteří přítomným předvedli pěvecké a recitační vystoupení a sklidili zasloužený potlesk.

Návštěvníci si během dopoledne mohli vychutnat šálek kávy, posedět v příjemné společnosti a pochutnat si na grilovaných klobásách. K pohodové atmosféře přispělo také krásné slunečné počasí, které přímo vybízelo k venkovnímu setkávání.

Tomáš Adam
 
 

Nejbližší události

Zobrazit kalendář akcí
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.