Mezigenerační piknik spojil děti, seniory i veřejnost
Zveřejněno 23. 6. 2026 11:58
Před Domem s pečovatelskou službou ve Velkém Meziříčí se dnes uskutečnil mezigenerační piknik, který přinesl příjemné setkání seniorů, dětí i veřejnosti.
Akci slavnostně zahájila ředitelka Sociálních služeb města Jana Nachtigalová spolu se starostou města Alexandrosem Kaminarasem, radní Andreou Vašíčkovou a ředitelem Základní školy a Praktické školy Josefem Prokopem. O kulturní program se postarali žáci školy, kteří přítomným předvedli pěvecké a recitační vystoupení a sklidili zasloužený potlesk.
Návštěvníci si během dopoledne mohli vychutnat šálek kávy, posedět v příjemné společnosti a pochutnat si na grilovaných klobásách. K pohodové atmosféře přispělo také krásné slunečné počasí, které přímo vybízelo k venkovnímu setkávání.