Výtěžek z Truck show pořadatelé věnovali Nese

truck webUživatelé denního stacionáře Nesa ve Velkém Meziříčí i v letošním roce navštívili Truck Show v Šeborově. 6. ročník této akce byl zahájen tradiční Spanilou jízdou trucků o délce tratě 32 km, která vedla po okolních vesnicích Šeborova a přes Velké Meziříčí.

Obzvláště pro pány byla velkým lákadlem návštěva dakarského speciálu Tatra. Uživatele zaujala také hlavní soutěž o nejhezčí tahač, nejhezčí valník a o nejosvětlenější kamion. Pánové si mohli opět vyzkoušet sezení za volantem kamionu. Dámy daly přednost bohatému doprovodnému programu včetně ukázky letů ultralehkých letadel. Malé i velké návštěvníky zaujaly jízdy RC modelů trucků.
Během celého dne, který byl naplněn spoustou zajímavých atrakcí, uživatelé také vystavovali výrobky, které sami vytvořili v dílnách denního stacionáře. Návštěvníci si mohli tyto výrobky z keramiky, dřeva, malovaného hedvábí nebo ručně vyráběná mýdla či svíčky zakoupit. Ani tento ročník nikoho z uživatelů ani pracovníků nezklamal. Jeden z uživatelů Nesy na otázku, jak se mu líbilo v Šeborově, odpověděl: „Kamiony se mi líbily, a pořád se tam něco dělo."
Vstupné pro návštěvníky Truck show bylo dobrovolné. Organizátoři v čele s hlavním pořadatelem se rozhodli věnovat celou částku 21 640 Kč dennímu stacionáři Nesa, jehož zřizovatelem je Oblastní charita Žďár nad Sázavou. Za toto jim patří velké poděkování a také všem návštěvníkům této akce, kteří přispěli na dobrovolné vstupné.

Jana Kudláčková, Dis., sociální pracovnice denního stacionáře Nesa

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.