Autobusové nádraží přebírá město

autobusák autobus_copyRada města schválila na svém posledním předprázdninovém jednání ukončení smlouvy o nájmu autobusového nádraží se společností ZDAR. Město tak autobusák převezme do své péče.
Cestujících se změna nijak nedotkne. Město v budoucnu plánuje rekonstrukci budovy a zkultivování okolí. Vzniknout by tu mohl například i cyklopoint.


-pch-

Nejbližší události

Zobrazit kalendář akcí
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.