Autobusové nádraží přebírá město
Zveřejněno 26. 6. 2026 9:24
Rada města schválila na svém posledním předprázdninovém jednání ukončení smlouvy o nájmu autobusového nádraží se společností ZDAR. Město tak autobusák převezme do své péče.
Cestujících se změna nijak nedotkne. Město v budoucnu plánuje rekonstrukci budovy a zkultivování okolí. Vzniknout by tu mohl například i cyklopoint.
-pch-