Poslední Velkomeziříčsko vydá Jupiter club v březnu

49790869 1960251747603537_139609015763075072_nPoslední Velkomeziříčsko vydávané Jupiter clubem vyjde v březnu. Od dubna přechází vydavatelství pod město a Velkomeziříčsko bude radničním zpravodajem.

"Rada města v působnosti Valné hromady Jupiter clubu ukončila vydávání tištěného měsíčníku včetně webu Velkomeziříčsko Jupiter clubem a rozhodla zahájit jeho vydávání pod městem," uvedl starosta Josef Komínek a dodal, že tištěné Velkomeziříčsko bude mít nadále stejný formát A4 o počtu 32 stran a bude distribuován o stejném nákladu 5 500 kusů do všech schránek ve městě a místních částech zdarma.

Podle tajemníka městského úřadu Marka Švaříčka budou poté ve Velkomeziříčsku vycházet výhradně zprávy z města a jeho organizací.

-mars-

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Straznik MP

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.