Chceš se stát mladým hasičem?

20210809 sdh_vmSportovní duch, chuť ke kolektivním hrám, kamarádství, slušnost a ohleduplnost. To je pět hlavních pilířů Sboru dobrovolných hasičů Velké Meziříčí, který pořádá nábor nových mladých členů.

Přihlásit se může každé dítě starší sedmi let, jak kluci, tak holky. Začíná se 1. září 2021, schůzky budou probíhat vždy v pátek od 16 hodin na velkomeziříčském hřišti u hasičky.

Děti se mohou těšit na skvělý a kamarádský kolektiv, vázání uzlů, zdravovědu, branné a hasičské soutěže, ale také na výlety a tábory.
Informace podá pan Zdeněk Álló na telefonu 739 971 400 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Milan Krčmář

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.