Pachatel se vloupal do stavebního kontejneru

pexels-rafael-classen-rcphotostockcom-11465293Policisté pátrají po pachateli, který se vloupal ve Velkém Meziříčí do kontejneru na nářadí. Ke spáchání trestného činu došlo od odpoledních hodin neděle 28. srpna do dnešních ranních hodin na ulici U Zlatého křížku. Pachatel za užití násilí vnikl do stavebního kontejneru, který prohledal a odcizil elektrocentrály, ruční a vozíkovou řezačku na asfalt, bourací kladiva, kotoučovou pilu a jiné nářadí. Škoda způsobená jednáním pachatele je přes tři sta tisíc korun. Místo činu policisté ohledali, zadokumentovali a provedli v lokalitě šetření. Dále zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže. Po pachateli a odcizených věcech policisté pátrají.

por. Ing. Michaela Lébrová, komisař
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • redaktor
  • Majetkoprávní 2022
  • Spod září 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.