Kamion zablokoval oba jízdní pruhy dálnice D1

D1 -_kamionOd časného rána jsou na území celého kraje problémy se sjízdností komunikací všech typů, včetně dálnice D1. Tu zablokoval kamion, který havaroval před půl pátou ráno na 156,5 kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu a zůstal stát nepojízdný přes všechny jízdní pruhy.

Stanovili jsme ve spolupráci se správce komunikace objízdnou trasu, kdy vozidla sjíždějí z dálnice na 162. kilometru a zpět se na ni budou vracet na 153. kilometru. Na všechny řidiče apelujeme, aby dbali při jízdě zvýšené opatrnosti, protože silnice pokryl sníh a jsou sjízdné se zvýšenou opatrností.

Zejména očekáváme problémy při ranní dopravní špičce.

Proto je potřeba, aby řidiči jezdili opatrně, aby nedocházelo ke zbytečným dopravním nehodám.

Od rána do současné doby jsme také přijali oznámení o několika dopravních nehodách, které se naštěstí obešly bez zranění.

mjr. JUDr. Dana Čírtková, vedoucí oddělení
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Město hledá Šéfredaktora/Šéfredaktorku
  • Město hledá vedoucí/ho odboru obecního živnostenského úřadu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.