Kriminalisté vyhlásili pátrání po pohřešované dívce

hledáná dívkaAktualizace: Děkujeme za pomoc. Policisté dívku vypátrali v Třebíči, je v pořádku.

Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované mladistvé dívce.

Patnáctiletá dívka byla viděna naposledy v pondělí 6. března v odpoledních hodinách ve Velké Bíteši na autobusové zastávce.

Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 170 centimetrů, štíhlé postavy. Má středně dlouhé tmavé vlasy, nosí dioptrické brýle. Dívka by na sobě měla mít světlou bundu a tmavé kalhoty. Dále s sebou má tmavou sportovní tašku.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat. Prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že dívka cestovala do Třebíče. Mohla by se pohybovat i na Brněnsku, kde studuje. Není ale vyloučeno, že by se mohla nacházet i na jiných místech republiky.

Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.

por. Ing. Michaela Lébrová, komisař
Krajské ředitelství policie kraje Vysočina

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.