Kombinuj a jeď! To je slogan letošního Evropského týdne mobility

IMG 3542Od 16. do 22. září máte možnost se zapojit do akce s názvem Evropský týden mobility. Ta se zaměřuje hlavně na omezení znečištění ve městě a jeho okolí a celkově ekologii. V rámci každoročního programu si Zdravé město Velké Meziříčí spolu s místními organizacemi připravilo velmi lákavý program. Těšit se můžete na tradiční aktivity jako například quest, orientační běh, malování na silnici a spoustu dalšího.

Dóza – středisko volného času Velké Meziříčí si mimo jiné nachystala akci pro širokou veřejnost s názvem Zdravě a bezpečně na dopravním hřišti. Ta se uskuteční v úterý 20. září od 15 do 18 hodin.

Tina Kárníková

01 2022_EMW_Poster_CS_final_RGB

Dóza -_středisko_volného_času_Velké_Meziříčí_za_podpory_města_Velké_Meziříčí_pořádá_v_rámci_akcí_k_evropskému_týdnu_mobility_Kombinuj_a_jeď_na_dopravním_hřišti_akci_pro_širokou_veřejnost

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • redaktor
  • Majetkoprávní 2022
  • Spod září 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.