Dóza připravuje spoustu zajímavého

DSC 0273Od druhého pololetí školního roku otevíráme nový kroužek MINIKOPANÁ pro začátečníky. Kroužek je určený pro děti ve věku od 8 do 12 let, které mají s kopanou malé zkušenosti, ale chtějí si pravidelně zahrát nezávodní formou.

V únoru Vás srdečně zveme na XIV. ročník výstavu MODELOVÉ ŽELEZNICE TT, která se koná od 18. – 26. 2. 2023. Výstava jako tradičně probíhá v prostorách ZUŠ Velké Meziříčí.

V tuto chvíli se můžete přihlašovat na letní pobytový tábor s názvem POKÉMON, který se uskuteční od 8. do 15. 7. 2023 v rekreačním středisku Záseka. Děti se s námi vydají na týdenní dobrodružství do světa Pokémonů. Zažijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády a čeká je spousty zajímavých věcí.

Je také spuštěno přihlašování na letní tábor v zahraničí CHORVATSKO – POREČ.

A v neposlední řadě připravujeme letní příměstské tábory, které budou známé do konce února.

Více informací naleznete na webových stránkách www.dozavm.cz a sledovat nás můžete také na našem Facebooku a Instagramu.

Zuzana Bínová, pedagog volného času, asistentka
Dóza – středisko volného času Velké Meziříčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.