Přijďte zavzpomínat na výjimečného Jiřího Michlíčka

P1740264 1Uplyne rok, co město opustil jeden z největších patriotů Jiří Michlíček. Zavzpomínat na něj můžete ve čtvrtek 16. února v kinosále Jupiter clubu. Večer se ponese v duchu vzpomínek na jeho osobnost i na jeho tvorbu. Od 19 hodin je na programu promítaní dvou neobyčejných dokumentů. Prvním z nich je poetický dokument zařazený do Národního filmového archivu a oceněný na festivalu Tourfilm v Karlových Varech – Vyznání: Krajem Pooslaví. Druhý se váže k městu a mapuje jednu z nejvýznamnějších slavností v meziříčské novodobé historii – Oslavy 600 let od udělení plných městských práv Velkému Meziříčí.

Vstupenky v hodnotě 90 korun si můžete zakoupit na programovém oddělení nebo přímo pod tímto odkazem. Výtěžek pomůže v organizaci bohatého archivu Jiřího Michlíčka.

Děkujeme, že na takové osobnosti nezapomínáte.

Zuzana Najtová

A4 poster_michlicek_01

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.