Sluníčko, Slunko a Harmonie vystoupily na jarním koncertě

Slunicko 01Pěvecké sbory působící při Základní škole Školní vystoupily na jarním koncertě – dopoledne pro žáky ZŠ a odpoledne pro veřejnost. V úterý 19. května ve velkém sále zazpívaly postupně nejmenší Sluníčka, poté Slunka a nakonec sbor Harmonie.

První soubor vede Věra Havlišová s Barborou Rösslerovou, starší děti, zpívající ve Slunku, větší školáky a studenty z Harmonie, připravuje Olga Ubrová společně s Andreou Svobodovou. Letošním zpestřením oblíbeného koncertu bylo vystoupení Harmonie společně s kytaristy a saxofonistkou a dále předvedení skladby s plastovými perkusními nástroji boomwhackers.

Zpěváky z Harmonie je možné tento měsíc ještě slyšet na akci Noc kostelů. Zde plánuje uskupení vystoupit v pátek 29. května ve 22 hodin v kostele sv. Mikuláše.

Slunicko 03 Slunicko 02

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.