Výtvarníci nabízejí zapůjčení obrazů

PhDr. Václav Pajurek zahajuje výstavuK netradiční dočasné obměně bytu, domu nebo třeba pracovny stačí opravdu málo. Jediné co je potřeba udělat, je navštívit výstavu „Půjčovna použitých obrazů", vybrat si vhodné dílo a po skončení výstavy si ho odnést domů.
Díla surrealistické skupiny Stir up, která budou ve velkomeziříčském muzeu vystavena až do 19. července, si mohou zájemci zapůjčit na dobu šesti měsíců. Stačí se zapsat do pořadníku a po skončení výstavy si vybrané dílo odnést domů. Dočasný majitel bude mít následně na obraz předkupní právo.
Po individuální domluvě je možné výpůjční dobu prodloužit ještě o dalšího půl roku," sdělil jeden z autorů Václav Pajurek.
Po skončení výstavy si zájemci rezervované obrazy mohou vyzvednout a po podepsání smlouvy si je bezplatně odnést domů.
Pro návštěvníky muzea bude zdarma součástí prohlídkové trasy, ostatní zaplatí desetikorunové vstupné.

-muz-

Vernisáž 4. 6. 2015

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.