Kulturní léto nabídne bohatý program

P1200741Velkomeziříčské kulturní léto startuje v neděli 20. června koncertem Základní umělecké školy Velké Meziříčí. Pestrý hudební program doplněný o kinematograf láká každoročně na velkomeziříčské náměstí davy lidí. Letos navíc můžete v rámci kulturního léta navštívit i výstavu papírových modelů nebo se zúčastnit slavnostního zahájení České ceny za architekturu.

Mezi promítané filmy na konci července se zařadí Dolittle, Havel, Meky nebo 3Bobule. Na pódiu vystoupí pro místní publikum známé i méně známé kapely hrající různé žánry. Objeví se zástupci country, folku, dechovky i swingu. První kapela vystoupí v sobotu 3. července a poslední v neděli 29. srpna.

Velkomeziříčské kulturní léto probíhá za finanční podpory města Velké Meziříčí.

Zuzana Najtová

vkl

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.