Pouť i trh se letos odehrají, jak jsou lidé zvyklí

P1130673-24093-800-600-80Tradiční velkomeziříčská pouť se odehraje od 9. do 14. června na Náměstí. Na zadlážděné ploše naleznete pouťové atrakce a v neděli 13. června také prodejní stánky v rámci řemeslného trhu. Sortiment ve stáncích nabídne řemeslné výrobky, ovoce, zeleninu, čerstvé květiny, občerstvení i cukrovinky. Stánky obsadí zbývající zadlážděnou část Náměstí i ulici Radnická a Komenského.

Návštěvu poutě můžete také spojit s pohledem na město z ptačí perspektivy. Od pondělí do pátku je otevřená věž kostela sv. Mikuláše od 9 do 18 hodin a v neděli od 12 do 18 hodin. Tentokrát je pro vás připravená nová výstava i interaktivní hra nazvaná Záhada prvního hodináře.

Parkování v centru města bude omezené, využít lze volnou odstavnou plochu v areálu bývalého Svitu, ke které se dá dojet ulicí Pod Strání. Ve čtvrtek 10. června bude městskou policií vymezená plocha u kostela k parkování vozidel osob očkovaných v Jupiter clubu.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.