V úterý otevře koupaliště na Paloukách

IMG 20200730_131408Zvyšující se teploty dovolí otevřít městské koupaliště. Ředitel příspěvkové organizace Sportoviště VM, Michal Hořínek, avizuje otevření letního koupaliště na Paloukách od úterý 15. června a dále dle aktuálních teplot.

„Těšit se můžete na foodtruck s občerstvením, na zesílený internetový signál, vyzkoušíme občasná ranní plavání nebo živou hudbu, pokud to vládní nařízení umožní. O povinnosti vstupu s platným negativním testem proti covid-19, případně dokladem o očkování, vás budeme informovat na našich stránkách den před otevřením. Těšíme se na vás,“ uvádí Hořínek. Na uvedených stránkách se také dozvíte zda je otevřeno, zavřeno nebo aktuální teplotu vody, která má dnes 18 stupňů.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.