Koruna Vysočiny má pro turisty zážitkovou kartu

zazitkova karta_koruna_vysocinyKoruna Vysočiny nabízí zážitkovou kartu. Turista, který si ji pořídí, získá výhody, slevy, příjemné zážitky k ubytování navíc.

Pivo, kávu, dobroty, slevy na vstup třeba do muzeí a galerií či na sjezdovku, takové a jiné podobné výhody získají držitelé Zážitkové karty Koruny Vysočiny, která začala platit od pondělí 7. června. Turisté si ji opatří u zapojených ubytovatelů, kteří se jim tím snaží zpříjemnit pobyt.
„Do projektu se zapojilo 75 podnikatelů, ať již ubytovatelů či provozovatelů turistických cílů. Naším společným cílem je nejen zpříjemnit pobyt hostům ubytovaným v Koruně Vysočiny, ale také propojit subjekty podnikající v cestovním ruchu," vysvětluje Oľga Königová z destinační společnosti Koruna Vysočiny, která působí na Žďársku, Novoměstsku, Bystřicku a Nedvědicku.

Kartu turista získá při ubytování u spolupracujících hotelů, penzionů a dalších. Co jedna karta, to jedna výhoda. Po vyzvednutí výhody ji odevzdá, aby projekt mohl být na konci roku vyhodnocen. „Projekt je otevřený, v jeho průběhu se může přidat kdokoli další, třeba i mimo náš region," dodává Königová.

Martina Strnadová, Vysočina Tourism
Více informací: Oľga Königová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 776 308 072

Kde kartu získat - korunavysociny.cz
Kde Kartu uplatnit - korunavysociny.cz

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.