Knihu shrnující patnáct let festivalu filozofie zakoupíte v hale radnice

P1370842 copy_copy_copyNápad na sepsání knihy Filozofie pod mostem se zrodil v hlavě ředitele Evropského festivalu filozofie Milana Dufka. Publikaci začal tvořit v říjnu loňského roku a dnes je možné ji za cenu 395 korun zakoupit v hale velkomeziříčské radnice. Obsahem knihy je bohatá fotodokumentace populárního festivalu a také psané slovo zachycující patnáctiletou historii festivalu.

 

794Kniha je ke koupi také v městském eshopu. Vše doplnil Milan Dufek také filmovým dokumentem, který zpracoval ve spolupráci s Jiřím Michlíčkem a Janem Klímou. Film měl premiéru 1. září v kinosále Jupiter clubu, výjimečný je mimo specifických natáčecích prostor i účinkujícími. Více o něm najedete v našem předešlém článku.

Zuzana Najtová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.