Po bojovném výkonu muži na bod v Holešově nedosáhli

muzi foto-_hazena_VM_copyHázená II. liga mužů JM – 18. kolo
TJ Holešov – TJ Sokol Velké Meziříčí 35:33 (22:18)

Po posledním utkání, kdy jsme doma obrali o bod lídra soutěže z Ivančic, zajížděl tým mužů v dobrém rozpoložení do Holešova. Utkání tohoto týmu je vždy velká gólová přestřelka a nejinak tomu bylo i v tomto střetnutí.

A přesně dle očekávání, první minuty utkání probíhaly ve velkém tempu. Rychlé útočné akce končily brankami a skóre rychle přibývalo na obou stranách, kdy nám dělal problémy hlavně nejlepší střelec soutěže Vízner (celkem 13 branek). I když jsme se pokoušeli měnit obranný systém, tak se nám nedařilo zastavit domácí střelce, a tak první půle po divokém průběhu skončila v náš neprospěch 22:18.

Vstup do druhé půle byl z naší strany vydařený a během 3 minut jsme se dotáhli na rozdíl jediné trefy (23:22) a o pár minut později opět na 27:26, ale překlopit skóre v náš prospěch se nám stále nedařilo. Domácí vždy na náš nápor dokázali odpovědět a odskočit. I přes veškerou snahu v závěru se nám nepodařilo zvrátit vývoj utkání, a tak z Holešova po dobrém výkonu odjíždíme bez bodů.

V dalším kole zajíždíme na půdu SHC Maloměřice Brno „B", který na nás ztrácí pouhé 2 body. Ovšem v domácích utkáních Maloměřice často využívají hráče z extraligového „A" týmu, takže nás určitě nečeká jednoduché utkání.

7 m hody: 3/4:3/4, vyloučení 2:2,

Sled branek: 3:1, 4:2, 5:8, 6:10, 9:13,13:13, 14:17, 18:17, 21:19, 23:23, 26:24, 27:26, 29:28, 29:29

Sestava a branky: Lukáš Deraha, Tomáš Kučera – Tomáš Rosa (11/1), Martin Šikula (6), Martin Chalupa (3/2), Jakub Strýček (4), Petr Kavka (3), Radek Navrátil (3), Radim Fischer (2), Tomáš Krčál (1), Jakub Mach, Filip Mička, trenér Pavel Strašák, odpovědný vedoucí Pavel Svoboda