Starší dorostenky v Kunovicích tentokrát neuspěly

Starší dorostenky-KunoviceHázená 2. liga starších dorostenek
SHK Kunovice- TJ Sokol Velké Meziříčí 24:15 (10:5)

Úvodní minuty byly velmi vyrovnanou partií, v níž jsme díky proměňování příležitostí držely nejtěsnější náskok. Postupem času začaly mít navíc domácí hráčky, které důraznou defenzívou a dobře sehranými útočnými akcemi gólově odskočily. Hrála se vcelku pohledná mládežnická házená, vycházející z dobře organizovaných obran. Kunovické i přes velmi dobrý výkon naší brankářky Marcely Součkové byly viditelně individuálně zdatnější. Důležitým faktorem pozdějšího vývoje bylo, když jsme v závěru první půle efektivněji nevyužily dvouminutovou přesilovkou a následně zahodily i dva sedmimetrové trestné hody... Po změně stran pak soupeřky díky daleko lépe hrající a zejména střílející spojkové ose navyšovaly až na desetibrankový rozdíl a bez větších problémů souboj dotáhly do vítězného konce.

Naše hráčky čeká v období velikonočních svátků účast na mezinárodním turnaji Prague handball Cup. Třetí dubnovou sobotu se pak představí v domácím prostředí proti hráčkám Házená Mělník.

Sled branek: 1:0, 1:2, 2:3, 6:3, 6:5, 10:5, 13:6, 15:8, 17:9, 18:11, 19:12, 22:12, 23:14.
7 m hody 2/1: 4/1, vyloučení 2:1.

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (6/1), Natalie Nicole Puffer (3), Vostalová Eva (1), Bibrová Tina (1), Hladíková Veronika (1), Koudelová Natálie (1), Chlubnová Lucie (1), Sýkorová Agáta (1), Lázničková Laura.

Trenér: Tomáš Partl
Vedoucí družstva: Vincenc Záviška.