Starší dorostenky doma zvítězily

dorost hazena_vmHázená – 2. liga starších dorostenek
TJ Sokol Velké Meziříčí – Házená Mělník 25:18 (16:10)

Od úvodních minut vcelku jednoznačná záležitost pro domácí tým, který začal velmi ofenzivně. Dobrá defenzivní spolupráce nesla svoje ovoce v podání zisku řady míčů. Rychlé kontry pak znamenaly v dalších minutách zklidňující náskok. Zejména pestrá a nápaditá útočná součinnost se dvěma pivoty byla ozdobou hry našich. Do poločasu jsme tak snaživému soupeři odskočili až na šestigólový rozdíl. Po změně stran jsme v úsilí polevili. Nižší obranný důraz, častá hra v oslabení a neproměňování řady střeleckých pozic vedly k tomu, že se brankový rozdíl příliš neměnil.

Pozitivem naší zdařilé hry byl návrat Báry Rosické.

Po týdenní herní pauze se poslední aprílovou sobotu v domácím prostředí postavíme hráčkám Spartaku Příbram.

Sled branek: 3:0, 3:1, 6:1, 7:2, 8:4, 12:4, 13:6, 14:7, 15:8, 16:11, 18:11, 19:14, 23:14, 25:16.
7m hody 6/3: 3/2, vyloučení 8:2.

Hrály: Součková Marcela – Rosická Bára (8/(1), Vostalová Eva (5/1), Natalie Nicole Puffer (4), Lázničková Laura (2), Palasová Kateřina (2), Hladíková Veronika (2), Chlubnová Lucie (1), Bibrová Tina (1/1), Sýkorová Agáta, Koudelová Natálie.

Trenér: Ing. Tomáš Partl, vedoucí družstva Ing. Vincenc Záviška.