V Kuřimi muži body nevybojovali

muzi 2021_2022_mHázená II. liga mužů JM - 21. kolo
SK Kuřim - TJ Sokol Velké Meziříčí 31:26 (18:15)

K poslednímu venkovnímu utkání letošního ročníku zajížděli muži na horkou půdu do Kuřimi. Ta bojuje o čelo tabulky, a tak nás nečekalo nic lehkého. Navíc jsme k zápasu zajížděli v dosti kombinované sestavě, a proto byli domácí favoritem zápasu.

Ovšem i přes papírové předpoklady se hrála opravdu vyrovnaná házená. Naše vysoká úspěšnost střelby nás téměř po celý první poločas držela na nerozhodném stavu. Naopak nás ale sráželo extrémní množství technických chyb, které jsme kupili jednu za druhou. I přesto jsme ve 25. minutě ztráceli na domácí pouze jeden zásah. Po přísné červené kartě jsme ale šli do oslabení a Kuřim si do konce poločasu vybudovala 3brankový náskok.

Do druhé půle jsme vstoupili dobře a hned zkraje jsme snížili na 18:17. Bohužel poté zase přišla série našich technických chyb, které často končily trháky domácích, a ti si tak pomalu začali budovat nebezpečný náskok. Navíc se k tomu začala přidávat naše nepřesná střelba a 10 minut před koncem to bylo rázem o 8 branek (30:22). V závěru jsme již neměli dostatek sil na zvrat, a tak z Kuřimi odjíždíme s prohrou 31:26.
V závěrečném soutěžním kole hostíme na domácí palubovce poslední celek soutěže z Hustopečí, kde nic jiného než výhru nebereme.

7 m hody: 4/4:1/2, vyloučení 3:2, navíc hosté ČK

Sled branek: 2:1, 4:4, 7:7, 10:7, 10:10, 12:12, 15:14, 17:14, 18:17, 22:19, 25:21, 30:22, 31:24, 31:26
Sestava a branky: Ondřej Poul, Lukáš Deraha – Jakub Strýček (9), Jakub Mach (5/1), Martin Šikula (3), Aleš Novotný (3), Filip Mička (2), Tomáš Krčál (1), Petr Kavka (1), Radim Fischer (1), František Kratochvíl (1), Živčic Pavol, trenér Ladislav Šidlo, odpovědný vedoucí Pavel Svoboda