Starší dorostenky v Otrokovicích neuspěly

starsi Dorostenky_VMHázená
2. liga starších dorostenek
TJ Jiskra Otrokovice – TJ Sokol Velké Meziříčí 25:23 (11:13)

Do utkání jsme s ohledem na tabulkové postavení obou soupeřů vstupovali jako favorit. Oba celky se střídaly v minimálním vedení. Nás zdobila vysunutá aktivní obrana, která domácí tým nutila k častějším chybám. Škoda, že následovala nepříliš pohledná pasáž. Tu jsme rozmezí 16. – 21. minuty díky nedisciplinovanosti odehráli v oslabení. Hned nato jsme neproměnili i sedmimetrový hod. Až v samotném závěru poločasu se podařilo přetavit větší aktivitu a tím odskočit na dvoubrankový poločasový náskok. Po přestávce jsme změnili obranný systém a začali daleko více chybovat v útočné fázi. Otrokovické se střelecky začaly více prosazovat a otočily vývoj utkání na svou stranu. I přes dva oddechové časy se již nepodařilo naši hru zjednodušit a zejména zefektivnit. V závěru jsme pohrdli přesilovkou i třemi vyloženými šancemi a domácí tým tak nakonec slavil úspěch.

Velmi dobrým výkonem se prezentovala pivotmanka Natalie Nicole Puffer, domácí střelkyně „držela na uzdě" brankářka Marcela Součková.
Poslední soutěžní – odložené utkání sehrajeme tuto sobotu dopoledne v domácím prostředí proti hráčkám SK Kuřim.
Sled branek: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4, 6:8, 8:9, 11:11, 11:14, 12:15, 15:15, 15:16, 17:16, 19:19, 22:20, 22:22, 24:22.
7m hody 7/5: 6/5, vyloučení 3:7.

Hrály: Součková Marcela – Natalie Nicole Puffer (5), Holíková Lenka (5/2), Rosická Bára (4), Chlubnová Lucie (2/2), Koudelová Natálie (2), Hladíková Veronika (1), Vostalová Eva (1), Cvrkalová Zuzana (1), Sýkorová Agáta (1), Bibrová Tina (1/1), Lázničková Laura, Palasová Kateřina.
Trenér ing. Tomáš Partl, vedoucí družstva ing. Vincenc Záviška.