Závod mladých atletek měl velkou konkurenci

stopwatch-gbb248ce82 1920V Jihlavě se v sobotu 13. května konalo 1. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň. Závodu se zúčastnilo 133 mladých atletů. Velký zájem byl o závody mladších žákyň, kterých se zúčastnilo 92 atletek!

Závodilo se v pětiboji.

Mezi žákyněmi se z vítězství radovalo družstvo z TJ Spartak Třebíč, naše atletky obsadily druhé místo, třetí byly děvčata z Atletiky Jihlava.

I v kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo z Třebíče před závodníky z Havlíčkova Brodu, Jihlavy a Velkého Meziříčí.

Z děvčat si nejlépe v celkovém hodnocení víceboje vedla Karolína Blaťáková. Zvítězila ve sprintu na 60 m a v hodu míčkem, druhé místo vybojovala v běhu na 60 m překážek

Z mladších žáků se dařilo nováčkovi Vítězslavu Hublovi, který obsadil 14. místo a Kryštofu Kotenovi, který skončil na místě patnáctém.

ČESKÝ ATLETICKÝ SVAZ: Výsledky (atletika.cz)