Povzbuzující prohra v Hostivicích

F2F6E251-84ED-4597-A3FF-CB6F780B4838LIONS Hostivice – TJ Sokol Velké Meziříčí (17-13) 32-27
V rámci 5. kola 1. ligy žen, zajíždělo naše družstvo do Hostivic. K soupeři, který na domácí palubovce nedává nic zadarmo.

Kvůli dopravním potížím jsme měly opravdu málo času na rozcvičení, ale i přesto jsme první poločas začaly velmi dobře. Dobrá obrana nás hnala dopředu i v útoku, a tak jsme se soupeřky držely krok, a to až do 20 minuty. Pak nám soupeřky bohužel odskočily na 7 brankový rozdíl (20. minuta, 14-7). Ale posledních 10 minut jsme zabraly a poločasové skóre bylo 17-13.
Druhý poločas jsme začaly taky dobře, kdy jsme celkem rychle začaly dotahovat (36.minuta 20-19). Bohužel jsme se ale nikdy nedostaly do vedení a pražačky toho hned využily a během dalších pár minut se dostaly do vedení (50. minuta, 28-21). My jsme ale bojovaly až do samotného konce, ale bohužel jsme nebyly schopny už skóre obrátit na naši stranu. Finální výsledek 32-27.

Slova trenéra:
Jak jsem řekl holkám po zápase: „I když jsme prohrály, tak dnes jsem velmi spokojený." Bojovaly jsme od první do poslední minuty a hrály jsme opravdu pohlednou házenou. Tento zápas nám opět ukázal, že se nám zúročuje veškerá práce na trénincích. Zlepšujeme se všichni dohromady a když budeme stále pokračovat, tak se to v zápasech v dobré obrátí.

Hrály: Šidlová Jana, Večeřová Marcela – Vodná Anna (10), Borkovcová Tereza (6), Poulová Romana (2), Puffer Natalie (2), Chlubnová Lucie (2), Kuřátková Klára (2/1), Rosická Bára (1), Holíková Lenka (1), Vostálová Eva (1), Pacalová Lenka, Bibrová Tina. Trenér Quentin Lafon.