Přípravka házené se stala přeborníkem České obce sokolské

hazena prip1Ve státní svátek 17. listopadu se jako každý rok konaly přebory České obce sokolské v miniházené. Pořadatelství se letos ujal náš oddíl, a naši minižáci zde obhajovali loňské prvenství.

Hrálo se ve dvou kategoriích. Minižáci, ročník narození 2013, 2014 a přípravka, ročník narození 2015 a mladší. Na turnaji startovalo 13 týmů v každé kategorii z celé České Republiky. Tedy více než 250 malých sokolátek. Náš oddíl do obou kategorií postavil jeden tým kluků a jeden tým holek.

Týmy byly rozděleny do tří základních skupin. Podle umístění ve skupině pak každý tým postoupil do finálových skupin. Tam se postupně týmy utkaly se stejně umístěnými celky ze skupin základních o konečné pořadí. Hrací doba jednoho utkání byla 10 minut.

Výsledky - Přípravka
V kategorii přípravka naše děvčata sice na výhru tentokrát nedosáhla, nicméně u tohoto týmu složeného převážně ze začínajících děvčat jsme měli radost z každého vstřeleného gólu, každé přesné přihrávky a hlavně z radosti ze hry.

Kluci naopak prokázali zkušenosti z množství odehraných turnajů a od začátku šli za svým cílem, což bylo neprohrát ani jedno utkání. To se jim nakonec opravdu podařilo a zaslouženě převzali medaile za první místo, a stali se tak pro letošní rok přeborníky České obce Sokolské. Pánové byla to jízda, moc gratulujeme a pokračujte v nasazení na tréninku. Jen tak dál. Děkujeme

Pořadí kategorie přípravka:
1. TJ Sokol Velké Meziříčí - kluci
2. TJ Sokol Hostěrádky - Rešov
3. TJ Sokol Kostelec na Hané
4. TJ Sokol Telnice
5. TJ Sokol Nové Veselí
6. TJ Sokol Sokolnice
7. TJ Sokol Písek
8. TJ Sokol Juliánov
9. TJ Sokol Poruba
10. TJ Sokol Ostrava
11. TJ Sokol II Prostějov
12. TJ Sokol Čechy pod Kosířem
13. TJ Sokol Velké Meziříčí - holky

Výsledky - Minižactvo:
V kategorii minižactva našim děvčatům chybělo v základní skupině trošku štěstí. Všechna jejich utkání byla napínavá a holky předváděly skvělou miniházenou. Všechna utkání však bohužel skončila prohrou o jediný gól, a to naše holky poslalo do bojů o 11. - 13. místo. Zde již holky nezaváhaly a po dvou vítězstvích braly konečné 11. místo.

Klukům se podařilo všechna svoje utkání v základní skupině vyhrát a postoupit tak do finálové skupiny. Tam jsme si nejprve po horším výkonu připsali smolnou porážku o branku proti Novému Veselí. Proti Maloměřicím jsme již nezaváhali, a s jedinou prohrou na turnaji brali konečné 2. místo a stříbrné medaile. Prvenství z minulého roku jsme bohužel neobhájili, nicméně druhé místo je jistě úspěchem. Gratulujeme.

Pořadí kategorie minižactvo:
1. TJ Sokol Nové Veselí
2. TJ Sokol Velké Meziříčí - kluci
3. Sokol SHC Maloměřice
4. TJ Sokol Kostelec na Hané
5. TJ Sokol Sokolnice
6. TJ Sokol Čechy pod Kosířem
7. TJ Sokol Telnice
8. TJ Sokol II Prostějov
9. TJ Sokol Poruba
10. TJ Sokol Juliánov
11. TJ Sokol Velké Meziříčí - holky
12. TJ Sokol Žďár nad Sázavou
13. TJ Sokol Ostrava

Holky
Mini: Adamcová Tina, Konečná Nikol, Komínková Kamila, Kozlová Anna, Mičková Tereza, Tesařová Eliška, Živčicová Anita, Matušíková Silvia, Matušíková Daria

Přípravka:

Kostečková Eliška, Chadimová Dorota, Žundálková Nikol, Mejzlíková Jůlie, Kozlová Sára, Chadimová Laura, Chadimová Kristýna, Nováčková Nella, Chadimová Kateřina, Červená Ella

Kluci
Mini: Veleba Tadeáš, Coufal Maxmilián, Michlíček Jiří, Stoklasa David, Vítek Jakub, Šikula Ondřej, Zezula Radek, Navrátil Ronnie, Filip Jan.


Přípravka: Šidlo Štěpán, Rosa Ondřej, Navrátil Tomáš, Ondrišík Tomáš, Balabán Daniel, Sedláček Sebastian, Votoupal Filip, Vítek David.

-ds-

hazena prip

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.